otrdiena, 2013. gada 16. jūlijs

LABIE darbi

Ja nemaldos, tas sākās pavasarī, kad mani uzrunāja draugos.lv ieliktais info par Sirds Siltuma Darbnīcas labajiem darbiem http://www.draugiem.lv/sirdssiltumadarbnica/, un ka arī Vidzemes slimnīcai vajadzīgi pakaviņi un citas šūtas lietas mazajiem bēbukiem. Bez domāšanas sazinājos ar Lindu V. un izstāstiju par savu nodarbošanos un par vēlmi palīdzēt.
Tad nu šodien bija sarunāta tikšanās ar SSD meitenēm un tā sanāca, ka gan meitenes redzēju un satiku pirmo reizi, gan ar televīzijas darbiniekiem nācās tikties MĀ darbnīcā :) Kā arī apciemojām mazos bēbukus un nodevām sastrādātos darbiņus.Paldies, meitenes, bija prieks iepazīties un uz tikšanos rudenī!

4 komentāri:

  1. Lasu un ticu- labie gariņi ir!!! Tik mīļas domas esi izlolojusi un tik daudz labu darbiņu esi paspējusi sastrādāt. Tik liels ieguldījums no tevis, šo darbiņu paveicot! Es neizsakāmi priecājos nejauši tavā blogā ieejot un tavus labos darbus izlasot. Tas liek man sasparoties vēl vairāk! Un par to tev no manis paldies- ka ar savu iniciatīvu, tu padari arī citus labākus! :-)

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...